logotype
image1 image2 image3

NASI UCZNIOWIE GOTOWALI Z KURONIEM

Absolutnie wyjątkowym doświadczeniem mogą pochwalić się uczniowie „Staszicówki” w drodze do swego przyszłego zawodu kucharza. W sobotę, 5 marca mieli oni okazję wraz z Jakubem Kuroniem gotować wyszukane potrawy w łomżyńskiej Galerii Veneda. Oprócz nich produkty wytworzone w zakładach, w których odbywają praktyczną naukę zawodu zaprezentowali przyszli cukiernicy, piekarze i wędliniarze.

Społeczność „Staszicówki” dziękuje Panu Jakubowi i Jego ekipie, Panu Markowi Gruszweldowi z restauracji „Na Farnej” i Pani Jadwidze Serafin - właścicielce tegoż lokalu za przygotowanie i przeprowadzenie „na oczach” publiczności istnej „rewii kucharskiej”.

Słowa wdzięczności należą się także naszym zacnym pracodawcom: Państwu Kazimierzowi, Joannie i Jarosławowi Śledziewskim z piątnickiej Cukierni i Piekarni „Śledziewscy”, Panu Zenonowi Sulewskiemu – właścicielowi łomżyńskiej piekarni „SULIMA” oraz Panu Sylwestrowi Kaliszczykowi z firmy „Wyrób wędlin Sylwester Kaliszczyk” w Rutkach Kossakach. Dzięki pomocy i życzliwości wszystkich wymienionych kolejna gala w Venedzie mogła odbyć się tak, jak zobaczycie to na filmie.

Za jego realizację dziękujemy ekipie TV Nasza Łomża. Zapraszamy do obejrzenia relacji z imprezy.

slk

2021  praca.org.pl  globbersthemes joomla template